Ateşleme yaptığı halde kombi sürekli olarak kendini kapatıyorsa eğer altında yatan farklı nedenler olabilir ve error uyarısını alacaksınız. Sorunu tespit etmek için kombinin incelenmesi gerekiyor. Amatör müdahaleler ile birlikte ne yazık ki kombilerinize zarar vereceksiniz. Bu tür durumlarda vakit kaybetmeden Ariston servis ekiplerini aramanızı tavsiye ediyoruz.

Ekipler, ürünü yerinde inceleyerek sorunu tespit edecek ve çözüm önerileri konusunda da sizlere gerekli bilgiyi aktaracaktır. Bu arada sık sık düzenli bakım hizmeti almanız gerektiğini de tavsiye ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Sorun yaşamamak adına düzenli bakım hizmetinin büyük bir önem arz ettiğini de vurgulamak gerekiyor.

Bu sayede kombilerinizden daha üst düzey seviyede verim elde edecek ve ilerleyen dönemlerde karşınıza çıkacak olan sorunları da bir şekilde engellemiş olacaksınız. Ariston ekipleri bu konuda gerçekten başarılı ve taleplerinize her daim yanıt vereceklerini de bir kez daha ifade etmek gerekiyor. Parça değişimi gibi hizmetler de sunuyor ve ürünlerinizi yeniliyorlar.

Call Now Button444 78 56