Electrolux yaşantımıza öyle bir şekilde girdi ki hayatımızda kullandığımız beyaz eşyaların genelini Electrolux Beyaz Eşya tasarlamaktadır. Ne gibi derseniz Electrolux kombileri çalıştığımız iş yerinde, okullarda, büfelerde ya da en önemlisi evimizin içine kadar girmektedir. Electrolux kombileri çift eşarıjör sistemi ile maksimum sıcak su konforu sağlamaktadır. Electrolux kombiler bu özellik sayesinde bizlere anında sıcak su ve istenilen sıcaklıkta suyu ısıtmaktadır.

Electrolux kombilerinde 7 geçişli yeni nesil eşanjör sistemi ile yüksek seviyede verim sağlamaktadır. Electrolux kombilerinde sıcaklık ayar aralığı, minimum su debisi, minimum su basıncı gibi Kullanım suyu özellikleri bulunmaktadır. Electrolux kombilerinin boyutu da çok iyidir; yükseklik 700 mm, genişliği 410 mm derinliği 295 mm net ağırlığı ise 30,5 kğ olmaktadır.

Electrolux kombilerinin genel özellikleri; Program saati, Microfast sıcak su ünitesi, NTC sensör yapısı, donma emniyeti, yerden ısıtmaya uygunluk, kapasite kullanınım LCD’den takibi vs.. gibi genel özellikleri de bulunmaktadır. Electrolux kombilerimiz de herhangi bir sorun ile ya da arıza ile karşılaştığınızda yetkili servisimiz olan Electrolux Servisi, ulaşabilir kombi ile sorunlarınızı veya herhangi bir arıza bulunmaktaysa arıza tespiti yaparak servisimize ulaşabilirsiniz.

Electrolux Servis Bakırköy servisimiz hizmetlerimizden yararlanabilmek için servise gelmeniz, bizi aramanız ve ücretsiz kargo servisimizden faydalanarak ürünlerimizi bizlere göndere bilirisiniz. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, arızanın onarmamız için bize verdiğiniz onay doğrultusunda en kısa süre içerisinde arıza onarılıp size gönderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56