Kombilerinizin çalışmamasının altında yatan çok sayıda neden olabilir. Beko kombi çalışmıyor sorununu gelin hep birlikte ele alalım.

  • Bar seviyesinin yeterli seviyede olmaması durumunda kombilerinizden verim alamazsınız ve bir süre sonra sizler de çalışmadığını net bir şekilde göreceksiniz.
  • Fan ile ilgili sorunlarda da kombilerinizin çalışmadığı durumlar olacaktır. Ana kart ve fan bağlantısının sorunlu olması durumunda kombi kendini kilitler yani kapatır. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya geldiğinizde kendi başınıza müdahale etmek yerine Beko servis ekiplerinden yardım almanız daha doğru olacaktır.
  • Son olarak mekanik sorunlar da ürünleri olumsuz etkiliyor ve kombi içerisindeki herhangi bir parçada meydana gelen sorunlar neticesinde kombinin kendini kapatması söz konusu olabilir.

Servis ekipleri sizlere yardımcı olmak adına her daim hazır durumda ve sizler de vakit kaybetmeden randevularınızı oluşturabilirsiniz. Beko marka ürün kullanıcılarının düzenli bakım hizmeti alma konusunda da ekstra hassasiyet göstermeleri gerektiğini düşünüyor ve savunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56