Beko marka kombi kullanıcılarının şikayetleri ile yakından ilgileniyor ve bu şikayetlerin nasıl çözümlenebileceğini konuşuyoruz. Beko kombi e07 hatası ile karşınızdayız. Dilerseniz bu sorunun altında yatan nedenlere hep birlikte göz atmış olalım.

  • Termostat arızası ile birlikte dijital ekranda bu arıza kodu belirecektir. Isı ayarını yapan ve yine denetimi sağlayan termostat ile ilgili herhangi bir sorun oluştuğunda ne yazık ki kullanıcı müdahalesi yeterli olmayacaktır. Kombilerin en önemli parçalarından biri ve bu parçanın hata vermesi yedek parça değişimini de beraberinde getiriyor olacaktır.
  • Termostat arızası ile birlikte peteklerde ve aynı şekilde suda herhangi bir biçimde ısınma meydana gelmez. Bu durum bir süre sonra kombilerinizden elde edeceğiniz verimi de düşürecektir.

Beko servis ekipleri ile görüşmeyi denediniz mi? Servis hizmeti almanız daha doğru bir hamle olacaktır. Kombinin sorunu kısa süre içerisinde tespit edilir ve aynı şekilde çözüm önerisi sunulur. Endişe edilecek bir konu olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56