Bosch kombi 2963 hatası pek fazla karşılaşılmasa da görülen kombi sorunlarından birisidir. 2963 kombi hatası diğer hata kodları gibi herhangi bir soruna dikkat çekmektedir. Belirlenen kodlar sayesinde hangi noktalarda aksiyon almanız belirlenmektedir. Bosch kombilerinde 2963 hatası düşük kapasitede bulunan alev sinyalinin arızalanmasına dikkat çekmektedir. Bu sorunun üstüne giderek çözüm yollarını bulabilme şansına sahipsiniz.

Bosch Kombi 2963 Hatası ve Resetleme

  • Bosch kombi 2963 hatası yaşanılan diğer problemlerden daha sıkıntılı bir durumu işaret etmektedir. Bu sorunun çözümü için ilk olarak kombiyi resetleme işlemini deneyebilirsiniz. Bosch kombinizi resetlemek için şu yolları izleyebilirsiniz:
  • Bosch kombilerde genellikle dış yüzeylerde resetleme kısmı bulunmaktadır. Bu resetleme kısmına 5 saniye boyunca basılı tutmanız gerekecektir. 5 saniye sonrasında resetleme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.
  • Bazı kombilerde resetleme tuşu farklı bölgelerde bulunabilir. Bu durumu da kombinizin kullanma kılavuzu veya kombinizin modeli hakkında yaptığınız araştırmalar sonucunda halledebilirsiniz.

Resetleme işlemine rağmen sorun devam ediyorsa daha fazla kurcalamadan teknik destek almanızda faydalar var. Bilinçsiz yapılan hareketler daha büyük zararların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nokta dikkat edilmesi gerekilen unsurların arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56