Bosch Kombi Anahtar İşareti bir arızayla karşılaştınız anlamına gelmektedir. Kombiler problemlerini bazı işaret ve kodlarla sizlere bildirmektedir. Anahtar işaretinin yanında hata kodu da görürseniz hangi parçanın arızalı olduğunu bu koda göre belirleyebilirsiniz. Kombide görülen anahtar işaretinin yok olması için cihazınıza reset atarak bir müddet bekleyebilirsiniz. Kombiyi çalıştırdığınızda işaret yok olduysa sorun giderildi demektir. Ama yok olmadıysa servis yardımı alarak arızanın nedenini ortaya çıkarmanız gerekir.

Kombi servisi arızaya uygu olan bakım ve tamir yöntemini sizlere bildirecektir. Parça değişimi ile sorununuz giderilecektir. Kombideki anahtar işaretiyle birlikte kırmızı ikaz lambası da yanıyor olabilir. Ya da hata kodları ekranda beliriyor olabilir.

Anahtar işaretinde kombiniz şu sorunları yaşıyor olabilir:

  • Kombinin su seviyesi azalmış olabilir.
  • Farklı parçaların arızalarını sizlere bildiriyor olabilir.
  • Anakart arızası söz konusu olabilir.

Bosch Kombi Anahtar İşareti sorununun giderilmesi ve kombinize genel bakımın yapılması için servis yardımı almalısınız. Bosch Kombi Servisi sizlere bu konuda yardımcı olacak ve sorunun giderilmesi için gerekli bakımları uygulayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56