Bosch marka kombilerinizin sorunlarını sizler de arıza kodlarına bağlı olarak tespit edebilir ve çözüm bulabilirsiniz. Bosch kombi c7 arızası hakkında konuşalım ve dilerseniz çözüm önerilerine de hep birlikte göz atalım.

  • Bu arıza kodu ile birlikte fanda meydana gelen bir sorundan söz etmek mümkün. Fanın çalışmadığını sizler de görebilirsiniz. Problemin altında yatan asıl neden ise voltaj düşüklüğü olarak karşımıza çıkıyor.

Bu tür bir sorun ile karşılaştığınızda bireysel olarak müdahalede bulunmanız pek tavsiye edilmiyor. Doğrudan servis ekiplerini arayabilir ve profesyonel yardım alabilirsiniz. Bu sorunda muhtemelen fan değişimi gerçekleştirilecek ya da fanın onarımı yapılacaktır.

Tek başınıza çözebileceğiniz bir sorun olmadığı gibi yapacağınız müdahaleler ile fana daha fazla zarar verebilir ve daha büyük sorunlara sebebiyet verebilirsiniz. Servis ekipleri gerekli incelemeleri yapacak ve eğer mümkünse onarımı gerçekleştirecektir. Bu tür bir şey mümkün olmadığında ise yedek parça değişimi ile birlikte sorunun çözümü daha basit bir hal alacaktır.

444 78 56