Bosch marka kombilerinizin dijital ekranında bir uyarı yer alıyorsa eğer sizler de bu uyarılardan kurtulmak için bazı işlemler yapabilirsiniz. Bosch kombi loc hatası aslında bir arıza kodu ya da sorunu ifade etmiyor. Çocuk kilidinin aktif olduğunu belirtmek isteriz. Çocukların teknolojik ürünlerden uzak tutulması ve güvenliğin arttırılması adına önemli bir özellik diye düşünüyoruz.

Deaktif hale getirmek ise gayet basit. – ve + tuşlarına basılı tutarak saniyeler içerisinde deaktif hale getirebilirsiniz. Bosch marka kombilerdeki özelliklerden biri ve kullanımı kolaylaştırdığını da söyleyebiliriz.

Çocuk kilidini aktif etmek için de yine aynı adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bu bir sorun ya da arıza bildirimi değil. Sadece çocuk kilidinin aktif ya da deaktif olduğunu gösteriyor. Yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde aktardık ve saniyeler içerisinde sizler de işlemi tamamlayabiliyorsunuz. Bu uyarı ile karşı karşıya geldiğinizde servis ekibi çağırmanızı gerektirecek bir durum oluşmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56