Ferroli kombi ekran gelmiyor sorunu ile pek çok kişi karşılaşmaktadır. Bu sorunla karşılaşıldığında ise kombinizi kullanmak mümkün olmayacağı için sorunun en kısa sürede çözülmesi gerekir. Kombinizin ekranı gelmediğinde sorunun neden kaynaklı olduğunu bilmeden sorunu çözmeye çalışmak ise en büyük yanlış olacaktır. Bu yüzden sizlerin de bu yanlışa düşmemesi için öncelikle kombinizin ekranının gelmemesinin sebeplerini araştırmanız gerekir. Kombinizdeki sorunun neden kaynaklı olduğunu araştırdıktan sonra ise kullanıcı hatası olan durumları kendi başınıza kolaylıkla halledebilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Ancak kendi başınıza yapamayacağınız tamir işinde ise bir teknik servisi aramanız gerekecektir.

Ferroli Kombide Neden Ekran Gelmiyor?

Ferroli kombi ekran gelmiyor ise bu durumun birkaç sebebi olabilir. Bu sebeplerden bazıları ve çözümleri ise şu şekildedir:

  • Kombinize elektrik gelmediği için kombinizin ekranı gelmiyor olabilir. Bu durumda öncelikle evinizde elektrik olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Kombinizin ana kartında sorun olduğundan dolayı kombinizin ekranı gelmiyor olabilir. Bu durumda da sorunun çözümü için teknik servisi aramanız gerekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56