Ferroli kombi su akıtıyor ne yapmalıyım sorusuna birçok kişi yanıt aramaktadır. Kombilerin verimli kullanılması için herhangi bir sorunun yaşanmaması gerekir. Bu yüzden de kombiniz su akıttığında sorunun ne olduğunu en kısa sürede bulmanız ve çözmeniz gerekir.

Kombinizin su akıtma ya da başka bir sorunu varsa eğer öncelikle endişelenmemek en doğru seçim olacaktır. Endişelenmeden sakince sorunun sebeplerini araştırıp ardından çözüm bulmanız sizin için daha doğru olacaktır. Bunun yanı sıra sorunun büyüklüğüne göre de teknik servisten yardım istemeniz de daha kolay olacaktır.

Ferroli Kombinin Su Akıtmasının Sebepleri ve Çözümleri

Ferroli kombi su akıtıyor ne yapmalıyım sorusuna yanıt aramadan önce sorunun neden kaynaklı olduğunu bulmak ve ardından çözüm aramak gerekir. Peki, bu soruna neler sebep olur?

  • Kombinize fazla su bastığınız zaman ya da kombinizin su basıncı yüksek olduğu zaman kombi su akıtacaktır. Bu durumda kombinizin su seviyesini ve basıncını gereken miktarda tutmalısınız.
  • Kombinizdeki bazı parçaların arızalanmasından dolayı kombiniz su akıtabilir. Bu durumda da teknik servisten yardım alarak arızalı parçayı tamir ettirmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56