Kombiye Reset Atılmıyor durumu reset tuşunda arıza meydana geldiğinde ortaya çıkmaktadır. Bu durumda kullanıcın yapabileceği herhangi bir işlem olmadığından dolayı kombi servisinden yardım almalıdır. Resetleme işlemi özellikle arıza durumlarında önemlidir. Kombi herhangi bir sebeple arıza verdiğinde kullanıcı reset düğmesine 5 saniye boyunca basarak kombiyi açıp kapatır. Bu işlemi en fazla 3 kez tekrarlayabilir. Eğer 3 kereden fazla resetleme işlemi yapılırsa kombi otomatik olarak arızaya geçmekte ve FD arıza kodu ekranda görülmektedir.

Bazı kombi modellerinde düğmenin üzerinde reset R harfi olarak belirtilirken bazı kombilerde de On/Off olarak belirtilmektedir.

Kombiye reset atılmıyor sorunun nedeni ise;

  • Kombinin reset tuşu arızalanmış olabilir.

Kombiye Reset Atılmıyor sorununu çözmek için kişi Kombi Servisi ile iletişime geçmelidir. Sizler için 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız her daim sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Deneyimli ve bilgi sahibi ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunarak sorununuza çözüm bulur. Uygun fiyat çizelgesi ile alacağınız hizmetten her zaman memnun kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56