Lambert kombi çok yakıyor ve çalışmaya böyle devam ediyorsa bir tür sıkıntılara meydan açması söz konusu olabilir. Lambert kombilerin çok yakmasının altında çeşit çeşit nedenler yatmaktadır. Geneline bakıldığında kombilerin çoğu neredeyse aynı seviyede yakmaktadır. Marka ve modele göre az oranda farklar vardır. Bir tek yoğuşmalı olan hermetik kombilerin normal kombilere oranla daha az yaktığı bilinmektedir. Lambert kombilerin önceki zamanlara nazaran daha çok gaz tükettiğini fark ettiyseniz kombinin ya da peteklerin bakım zamanının geldiğini anlamalısınız.

Lambert Kombi Çok Yakıyor Nedenleri – Çözümleri

Lambert kombi çok yakıyor nedenleri değişmektedir. En çok bilinen nedeni bakım yapılmadığından olmasıdır. Bakım yapılmayan kombiler veya petekler kombini çok yakmasına neden olur. Peteklerde tıkanmalar söz konusu ise bu da kombinin çok yakmasına neden olur. Şimdi de kombinin çok yakmasına karşı yapılacak çözümleri anlatalım;

  • Kombiye bakım yaptırılmalıdır.
  • Peteklere bakım yaptırılmalıdır.
  • Modülasyon ayarlarına baktırılmalıdır.

Bu arızaya kullanıcıların bakması yerine bilgili kişilerin bakması lazımdır. Lambert kombi servisi tüm arızalar için hizmetinizdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56