A01: Lambert lx 24 fi arıza kodları başlığı altında, kullanıcıların en sık karşı karşıya geldiği sorunlardan biri olan A01 arıza kodu ile başlayalım istiyoruz. Kombilerinizde meydana gelen ateşleme sorunu neticesinde bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Tereddüt etmeden servis ekiplerini arayabilir ve sorunu detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz.

A03: Termostat arızası gibi durumlarda bu arıza kodu karşınıza çıkıyor ve çözüm üretmek sizler için pek de kolay olmayacaktır. Sorunun daha fazla büyümemesi adına hemen şimdi servis ekiplerini arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Uygun rakamlar ile birlikte sunulan servis desteği neticesinde sorun en hızlı ve en kolay şekilde ortadan kalkacaktır.

E03: Hava basınç arızası sorunu olarak bilinen bu arıza durumunda yine servis ekiplerine başvurmak durumundasınız. Profesyonel ekipler sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır. Bunun için yüksek rakamlar ödemeyeceğiniz gerçeğini de bir kez daha ifade etmek isteriz ve bu konuda da taleplerinize yanıt alıyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56