Protherm kombi elektrik gelmiyor sorunu ile karşılaştıysanız, bunun sebebi iki nedenden kaynaklanabilmektedir. Eğer elektrik kesintisi yaşıyor iseniz elektrik gelmeyip kombiniz çalışmayacaktır. Bir diğer sebep ise, kombinizde herhangi bir mekanik arıza var olmasıdır. Bu iki nedenle karşılaşıldığında, elektrik gelmeyip kombiniz çalışmayacaktır.

Protherm Kombi Elektrik Gelmiyor Problemi Hangi Sebeplerden Kaynaklanır?

Protherm kombi elektrik gelmiyor problemi, genelde iki sebepten kaynaklanmaktadır. Bu iki sebebin nasıl çözümleneceği aşağıda sırasıyla açıklanmıştır:

  • Herhangi bir elektrik kesintisi yaşıyor olabilirsiniz. Elektrik aksaması sonucunda kombiniz çalışmayacaktır. Çözümlemek adına, uzman bir elektrikçiden yardım almayı deneyiniz.
  • Elektrik kesintisini sağlayan bir diğer sebep ise, kablolarınızda herhangi bir temassızlık ya da mekanik bir arıza olmasıdır.
  • İkinci sebep ise, kombinizde mekanik bir arıza olmasıdır. Bu arızayı çözümlemek adına uzman kişilerden yardım alınız.

Eğer kombinizde herhangi bir problem olduğunu düşünüyor iseniz, size en yakın olan Protherm teknik servis merkezinden yardım alınız. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına, kombinizin yıllık bakımını uzman kişiler tarafından, düzenli bir şekilde mutlaka yaptırınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56