Günümüzün gelişen teknolojisinden ve geçim sıkıntısının da verdiği etkiden dolayı insanların evlerindeki elektronik bir cihazda meydana geldiğinde ilk başvurdukları yer teknik servisler değil internet olmaktadır. Çünkü bahsettiğimiz üzere gelişen teknolojinin nimetlerinden birisi olan internet dolayısı ile bilgiye erişim bir hayli kolay hale geldi. Bu sayede çoğu kişi ve kullanıcılar cihazlarının arıza yapma sebebine oldukça vakıf olduğu gibi bir de çözümü hakkında da yeterli bilgiye sahip hale gelmişlerdir.

Airfel Kombi C 50 Hatası

Hayatımızın önemli bir parçası olan kombiler bizi yazın sıcak su tedariği kışın da sıcak su tedariğinin yanında ısınmamıza yardımcı olan elektronik eşyalardır. Hali ile kombimizin arızası ile de hemen soluğu önce internette arızasının devamında da teknik serviste alırız. Airfel markasına ait kombilerde görülen Airfel kombi c50 hatası ve sebeplerinden bahsettiğimiz bu yazımızda merak ettiğiniz soruların cevabını alabilirsiniz.

C 50 Hata Kodunu ekranda görmeniz demek plakalı eşanjör parçasının üst kısmında bulunan sensörde arıza meydana geldiği anlamına gelmektedir. Bu durumda sıcak su almanız zorlaşabilir ya da komple sıcak su gelmesi imkansızdır. Bu durumda kombinize 2-3 kere reset atmak dışında yapabileceğiniz bir şey yoktur. Reset attıktan sonra kombinizin ekranında hala aynı arıza kodu devam ediyorsa hiçbir işlem yapmayarak arıza kodu için teknik ekipten bir profesyonel yardımı almanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56