Gaz kesintisine bağlı sorunlarda kombi kendini kilitler ve herhangi bir şekilde çalıştıramazsınız. Aslında bu güçlü ve gerekli bir güvenlik önlemidir ve bu sayede diğer sorunların da önüne geçebiliyorsunuz. Arçelik kombi r01 arızası hakkında konuşacağız ve kombi sahiplerinin bu arıza ile karşı karşıya geldiklerinde neler yapabileceğini anlatacağız.

  • Gaz kesintisi sonrası bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Gaz gelmediği durumlarda öncelikli olarak genel kesinti durumunu kontrol etmeniz gerekiyor. bu tür bir şey söz konusu değilse yani gaz aktarımı devam ediyorsa servis ekiplerini aramak durumundasınız.
  • Genel gaz kesintisi durumunda ise gaz geri geldiğinde zaten kombileriniz doğru bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Buna rağmen kombiniz çalışmıyorsa eğer Arçelik servis ekipleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Servis ekipleri en hızlı şekilde adreslerinize ulaşacak ve ürünü yerinde inceleyerek sorunun asıl nedenini kısa süre içerisinde tespit edecektir. Bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek yoktur ve servis ekipleri çağırmaktan çekinmeyiniz.

Call Now Button444 78 56