Arçelik kombi petekleri ısıtmıyor sorunu ile karşı karşıya geldiğiniz takdirde neler yapmanız gerektiğini artık sizler de öğreneceksiniz. Bazı durumlarda servis ekiplerine ihtiyaç duymadan da çözüm üretebilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu konu hakkında neler yapabileceğinizi yine hep birlikte konuşalım ve öğrenmiş olalım.

  • Kalorifer borularında tıkanıklık meydana geldiği takdirde ne yazık ki bu sorun gündeme taşınıyor. Bunun yanı sıra bar seviyesinin ayarlanmamış olması da yine bu sorunun altında yatan en önemli nedenlerden bir tanesidir.
  • Bar seviyesinin doğru bir şekilde ayarlanması ve aynı zamanda peteklerin temizlenmesi ile birlikte bu sorun çözülecektir.

Bu arada düzenli olarak bar seviyesini kontrol etmeli ve bunun yanı sıra peteklerin temizliğini de aynı düzende yerine getirmelisiniz. Eğer bu konuda tecrübe sahibi değilseniz sizler de Arçelik servis ekipleri ile irtibat kurabilir ve yardım alabilirsiniz. Yine düzenli bakım hizmeti için de bu ekipler sizlere en iyi ve en hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56