Kombi tercihinizi yaparken marka detayını da es geçmeyiniz. Bu alanda en iyileri üretmeyi hedefleyen ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiren Arçelik markasını elbette tavsiye ediyoruz. Ve bu markanın ürünlerinde yaşanan sorunlar için de çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz. Düzenli bakım hizmeti almadığınız takdirde bu sorunları sık sık yaşamanız mümkün.

Arçelik kombi kalorifer ısıtmıyor başlığı altında dilerseniz bu soruna dair nedenleri ve çözüm önerilerini yine hep birlikte konuşalım.

  • Su basınç kontrolü ile birlikte sizler de sorunu kısa süre içerisinde tespit edebilir ve hatta çözebilirsiniz. Bar seviyesi 1’in altında ise eğer bu sorunu yaşamanız gayet normal. Bar seviyesini kombinin altında yer alan vana ile uygun seviyeye getirdiğinizde sorun çözülmüş olacaktır.
  • Son olarak kombilerinizi kış konumuna getirmeniz gerekiyor. Uygun ayarlamaları yaptığınız takdirde herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Çözüm üretemediğiniz durumlarda ise Arçelik servis ekiplerine başvurabilir ve sizler de en hızlı şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now Button444 78 56