Arçelik Kombi A03 Hatası emniyet termostat arızasını sizlere bildirmektedir. Kombide bulunan suyun ısınmasıyla petekler ve çeşmedeki su ısınmaktadır. Suyun ısıtılması için doğalgazdan faydalanılmaktadır. Bazı zamanlarda su normalden fazla ısınır. Isınan su da peteklere ya da çeşmelere gönderilemez. Bu durumda kombide arıza kodu ortaya çıkmaktadır. A03 arızası ile karşılaşanlar nedenlerini öğrenmek için kombi servisi yardımı almalıdır.

Zaman içinde kombilerde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kombi bakımları düzenli yapıldığı taktirde hem cihazınız uzun ömürlü olacak hem de performanslı bir ısınma elde edebileceksiniz. Hata kodu ile karşılaşanlar kombilerini resetleyerek durumun düzelip düzelmediğini kontrol edebilirler. Sorun devam ediyorsa kombi servisi yardımı alınmalıdır.

Arçelik kombi A03 hatası nedenleri şunlar olabilir:

  • Termostat arıza yapmış olabilir.
  • Gaz vanası arızası söz konusu olabilir.

Arçelik Kombi A03 Hatası suyun fazla ısınması probleminden ortaya çıkmaktadır. Bunun nedenlerinin araştırılması için Arçelik Kombi Servisi yardımı alınmalıdır. Servis teknik personellerinin incelemeleri sonucunda sorun tespit edilecek ve hemen giderilecektir. Parça değişimi ve yapılacak bakımla sorunun düzelmesini sağlayabilirsiniz.

Call Now Button444 78 56