Teknolojik aletlerinizden gürültülü ses geliyor ve bu sık sık oluyorsa eğer mekanik bir arızadan söz etmek mümkün olabilir. Parça değişimi ya da ilgili parçanın onarımı ile birlikte bu sorun elbette giderilecektir. Ariston kombi gürültülü çalışıyor başlığı altında ilgili konuyu hep birlikte inceleyecek ve soru işaretlerini de gidermeye çalışacağız.

  • Gürültünün öncelikli nedenlerinden bir tanesi devir daim pompasındaki hasar olabilir. Bu kısmın kontrol edilmesi gerekiyor ve bunu tek başınıza yapmanızı da kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Burada profesyonel bir destek almak her zaman için daha doğru ve daha sağlıklı olacaktır.
  • Devir daim pompasının onarılması yerine yenisi ile değiştirilmesi de daha doğru olacaktır diye düşünüyoruz. Bu sayede kombilerinizden alacağınız verim artacak ve sorunsuz bir kullanım söz konusu hale gelecektir.

Ariston marka kombileriniz gürültülü çalışıyorsa eğer sizle de konu hakkında servis ekiplerinden bilgi alabilirsiniz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ne yazık ki tek başınıza çözebileceğiniz bir sorun değildir.

5 thoughts on “Ariston Kombi Gürültülü Çalışıyor

  1. Böyle faydalı bi site görmedim hep varolun. İnsan herzaman teknik servis çağıramıyo. Buraya bakınca içimiz rahatlıyo en azından sorunla ilgili.

  2. Kombimizin sesi iki oda öteden duyuluyo maşallah. Ama sebebini bilmiyoduk tabi. Sayenizde öğrendik. Servis için nasıl randevu alabiliriz.

    1. Alt tarafta yer alan butona tıklayarak çağrı merkezini arayabilirsiniz.

    2. Mobilden giriş yaptığınızda alt tarafta yer alan butona tıklayarak çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  3. Ariston kombi sahibiz. Günlerdir uyku uyuyamıyoruz. Kombi o kadar gürültü şekilde çalışıyor ki arıza çözümünü bulmak için internet sitelerinde dolanmaya başladım ve bu siteye denk geldim. Yazıyı okuduğum zaman tek başıma çözemeyeceğim bir sorun olduğunun farkına vardım. Bugün teknik servisi arayacağım ve kombiye bakmalarını rica edeceğim. Bu yazıyı okumasaydım kendi başıma kombi kurcalamaya başlayacaktım.

Comments are closed.

Call Now Button444 78 56