Su basıncı ile ilgili bir sorun yaşadığınızda Ariston kombi ip2 hatası ile karşı karşıya geleceksiniz. Su basıncının yani seviyesini sizler de kombinin hemen altında yer alan vanayı açarak ayarlayabilirsiniz. Gerekli ayarı yaptıktan sonra vanayı kapatmanız gerekiyor. bu durumda servis ekiplerine herhangi bir şekilde ihtiyaç duymayacağınızı da belirtmek isteriz.

Su dolaşımının yeterli seviyede olmaması ve yine dolaşımın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmemesi durumunda bu hatayı almanız gayet normal bir durum. Seviye 1 değerinin altında olduğu anlarda sizler de gerekli takviyeyi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

1.5 bar seviyesi ise tavsiye edilen kullanım şekli ve seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu adımları eksiksiz takip etmenize ve uygulamanıza rağmen devam eden bir sorun söz konusu ise eğer sizler de hiç tereddüt etmeden Ariston servis ekiplerini arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Ekipler gerekli inceleme sonrası sorunun gerçek nedenini ve nasıl çözüleceğini de sizinle paylaşıyor olacaktır. Üstelik bunun için abartılı rakamlar da ödemeyeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56