Ariston kombi hata 503 arıza kodu ile karşı karşıya iseniz eğer kombinizin kartı ile ilgili bir sorun söz konusu olabiliyor. Net bir şey söylemek mümkün değil çünkü bu hata kodunun altında yatan nedenlerin sayısı bir hayli fazla. Mekanik bir sorun olduğunu söylemek ise mümkün yani kombinizin herhangi bir parçasında yaşanan fiziksel hasar durumu bu sorunu gün yüzüne çıkartıyor.

Düzenli bakım hizmeti almadığınız takdirde bu tür sorunlar ile çok daha sık karşı karşıya geleceksiniz. Parça değişimi ya da arızalı parçanın onarımı ile birlikte bu sorunu kısa süre içerisinde çözmek kesinlikle mümkün olacaktır.

Kullanıcı müdahalesi ile birlikte çözülecek bir sorun kesinlikle değil. Vakit kaybetmeden Ariston servis ekiplerine ulaşabilir ve sizle de şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Uygun randevu tarihi belirlendikten sonra ekipler yaşam alanlarınızı ziyaret edecek ve sorun hakkında çok daha sağlıklı bir şekilde bilgi verecektir. Parça değişimi ile birlikte sorunun çözülmesi daha kolay bir hal alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56