Elektronik kart hataları ne yazık ki büyük sorunları da beraberinde getiriyor. Ariston kombi ışığı yanıp sönüyor arızası ile karşı karşıya geldiğinizde elektronik kartın mutlaka kontrol edilmesi gerekiyor. Bu basit bir işlem değil ve tabii ki Ariston servis ekiplerinden yardım almak durumundasınız.

  • Elektronik kart arızası bireysel müdahale yani kullanıcı müdahalesi ile çözümlenebilecek bir sorun kesinlikle değildir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi profesyonel ekiplerin bu konuda müdahale etmesi gerekiyor. Parça değişimi en etkili çözüm yollarından biri. Onarım ne yazık ki fayda etmiyor ve ilerleyen dönemlerde benzer sorunlar ile karşı karşıya gelmeniz de olası bir durumdur.

Ekipler bu konuda sizlere daha sağlıklı ve en azından daha net bilgiler sunacak ve çözüm önerisini de paylaşacaktır. Elektronik kart arızası ile karşı karşıya geldiğinizde kombilerinizi kapatıp servis ekiplerini arayın. Çözümü olan bir sorun ve az önce de ifade ettiğimiz gibi kart değişimi ile birlikte kombilerinizi kaldığınız yerden kullanmaya devam ediyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56