Bosch Marka Bulaşık Makineniz Mi Arızalandı ? Özel Bosch Servis İstanbul Yanınızda!

Bosch

Bulaşık makinesi servis hizmetlerimizde Bosch marka ürünler ile ilgili aldığımız en fazla şikayet deterjan ve köpük kullanımından kaynaklı kalıntılar da oluyor. Bunun için müşterilerimizi sürekli olarak uyarıyoruz fakat dikkatsiz ve özensiz kullanım nedeniyle aynı sorunlar sürekli olarak tekrarlanıyor. Düzenli bakım yapılıyor olsa bu tarz sorunlar kısa sürede halledilecek ancak insanlar bakım konusunda bilinçsiz davranıyorlar.

Bosch Servis İstanbul
Bosch Servis İstanbul

Bu sorunların nedenlerini sizler için bir de burada belirtmek istiyoruz.

*Bu sorun genel olarak aşırı deterjan kullanımından kaynaklanmaktadır, makine düzenli olarak deterjan alımı yapıyor fakat bir süre sonra bu deterjanın bir kısmı dışarı atılıyor ve kalıntılar birikerek makineye zarar vermeye başlıyor.

*Bu sorunun en büyük sebeplerinden bir diğeri ise nemli deterjanlardır, aşırı kullanım yapıldığında nemli deterjan makineye hapsolarak kuru bir şekilde kalıntı bırakıyor.

*Deterjanı koyduğunuz bölmeyi işlem sonrası kurulamayı ya da temizlemeyi ihmal etmeyin bu da bulaşık makineniz için bir hayli sorun yaratacak bir durumdur.

Dikkat edilmesi gereken hususlardan bazılarını sizlere sunduk ancak daha detaylı bilgi için firmamız çağrı merkezi numaralarını arayarak teknik destek hizmetimizden özgürce yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimiz her türlü servis hizmetleri ve teknik destek konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Üstelik teknik destek hizmetlerimizden hiçbir şekilde servis ücreti ya da farklı bir ücret talep etmiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Özel Bosch Servis İstanbul firması her daim sizlerin yanındadır. Bosch-servis.org sitemizde bizler hakkında detaylı her bilgiye ulaşabilirsiniz.

WEB ADRESİ : https://www.bosch-servis.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56