Dyson elektrikli süpürgenizi severek satın almış olabilirsiniz. Fakat, kullanıcı ve tesisat hataları ya da çevresel etmenlerden dolayı süpürgenin günün birinde arızalandığına şahitlik edebilirsiniz. Bu noktada, İstanbul Dyson Servis ile iletişim kurduğunuz takdirde arızaların en kısa sürede ortadan kaldırıldığını göreceksiniz.

Dyson Süpürge Servis Neler Vaat Ediyor?

Dyson süpürge servis; elektrikli süpürgenizin yaşamış olduğu her arızayı giderme konusunda size yardımcı olur. Örneğin, birçok kişi, elektrikli süpürgesinin gürültülü olarak çalışmasından dolayı şikayet eder. Buna ek olarak, süpürgenin titreşimli çalışması da farklı bir sorundur.

Dyson Servis Eyüp
Dyson Servis Eyüp

Bu noktada, sorunun motor kaynaklı olduğunu ifade etmeliyiz. Motor emiş fanı endüvi milinde kullanıma bağlı olarak gevşeme meydana gelebilir. Bu kısmın kontrol edilmesi ve gevşemenin giderilmesi gerekir. Ancak, takdir edersiniz ki, bu işlemi tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Dyson Servis Eyüp sayesinde sorunu çözebilirsiniz.

Motor rulman ve burçlarının aşınmış olması; süpürgenin gürültülü ve titreşimli çalışmasına sebebiyet verebilir. Bu noktada, rulman ve burçların değiştirilmesine ihtiyaç duyulur. Ayrıca, gerektiği takdirde motor da değişebilir. Kömürler kontrol edilmeli ve aşınma olduğu takdirde değiştirme yapılmalıdır. Buna ek olarak, yaylarda problem olduğu takdirde onarma işlemi yapılmalıdır. Sonuç olarak, tüm bu işlemleri yapması için yine Dyson süpürge servis yardımına ihtiyaç duyacaksınız.

Dyson süpürge servis; elektrikli süpürgenizdeki parça değişimi konusunda da size gereken desteği verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56