Baymak kombi E23 arızası nasıl giderilir sorusu bu kombiyi kullananların merak ettiklerinden biridir. Bu kod hava akışı ile ilgilidir. Yani bu konuda bir sorun olduğunu belirtir. Bu sorunun pek çok sebebi vardır. Nedenini en iyi servisler belirler. Bu kodu görünce tabi ki sizin de yapacaklarınız bulunuyor. Hepsini yaptıktan sonra hala aynı kodu veriyor ise kesin tanı için servis ile iletişime geçmek en iyisi olacaktır.

Kombiniz e23 hatası veriyor ise siz ne yapmalısınız? Hangi durumlarda hiç dokunmadan servis çağırmalısınız? Bir bakayım:

  • Bu sorun hava yolunun tıkalı olduğunu size bildirir. İlk yapacağınız bacanın tıkalı olup olmadığı öğrenmektir. Bu işlemi siz yapabilirsiniz.
  • En önemli problem anakartın arızalanması dur. Bu durumda siz hiç müdahale etmemelisiniz. Servis çağırmalısınız. Yani hava yolunun açık olduğunu anladıktan sonra hala aynı sorunu yaşıyor iseniz servis ile iletişime geçin.
  • Bir diğer sebep ise prosestatın bozulmasıdır. Sorunun anakart mı yoksa prosestat kaynaklı mı olduğunu servis anlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56