Daikin kombi petek işareti yanıp sönüyor ise birtakım sorunlarla karşı karşıya kaldığınız söylenebilir. Kombilerde çeşitli bildirimleri sağlamak için ışıklandırma sistemleri bulunur. Bu sistemler, herhangi bir arıza tespit ettiği zaman yanıp sönerek uyarı verirler. Bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız zaman uygulayabileceğiniz birtakım yöntemler bulunur. Bu yöntemleri uygulayarak sorunlardan kurtulma şansını elde edebilirsiniz.

Kombi Petek İşareti Yanıp Sönüyor Ne Yapılmalı?

Daikin kombi petek işareti yanıp sönüyor sorunu ile karşı karşıyaysanız sağlamanız gereken bazı kontroller bulunur. Bu kontrolleri doğru bir şekilde sağlayıp çözüm yollarını bulabilirsiniz. Herhangi bir teknik servis yardımı almadan önce kombilerinizde yapabileceğiniz bazı işlemler bulunmaktadır.

  • Kombi petek işareti yanıp sönüyorsa şu işlemleri uygulamanız iyi olacaktır:
  • Kombilerde petek işaretinin yanıp sönmesi herhangi bir arıza durumu olarak adlandırılmamaktadır.
  • Kombinin ısıtma talebini yerine getirmesini belli eden petek işareti yanıp söner, bu teknik bir arıza değildir.
  • Fakat, bu ışık sürekli yanıp sönüyor ama ısınma durumu gerçekleşmiyorsa arıza var demektir.
  • Petek ışığının sürekli yanıp söndüğü halde ısıtma işlemi gerçekleşmiyorsa teknik servis yardımı almalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Daikin kombi işareti neden yanıp sönüyor?

Kombinin “i” işareti genellikle bir arıza durumunu belirtir. Kombinizin kullanım kılavuzunu kontrol ederek sorunun çözümüne dair önerilen adımları takip edebilirsiniz.

Daikin kombi işareti yanıp sönüyor ne yapmalıyım?

Kombinin “i” işareti yanıp sönüyorsa, öncelikle kombinin güç kaynağını kesin. Ardından, kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları izleyerek sorunu çözmeye çalışın. Sorun çözülmezse, bir Daikin teknisyeninden destek almanız gerekebilir.

Daikin kombimde "i" işareti yanıp sönüyor ve kombi çalışmıyor, ne yapabilirim?

Kombinin “i” işareti yanıp sönüyorsa ve kombi çalışmıyorsa, öncelikle kombinin güç kaynağını kesin. Daha sonra, kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları izleyerek sorunu çözmeye çalışın. Sorun çözülmezse, bir Daikin teknisyeninden destek almanız gerekebilir.

Daikin kombimdeki "i" işareti yanıp sönüyor, bu normal mi?

Kombinin “i” işareti yanıp sönmesi normal değildir. Kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları izleyerek sorunu çözmeye çalışın. Sorun çözülmezse, bir Daikin teknisyeninden destek almanız gerekebilir.

Daikin kombimde "i" işareti yanıp sönüyor, ne kadar sürede sorun çözülür?

Sorunun çözülme süresi, sorunun ne olduğuna ve sorunun karmaşıklığına bağlıdır. Kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları izleyerek sorunu çözmeye çalışın. Sorun çözülmezse, bir Daikin teknisyeninden destek almanız gerekebilir. Teknisyen sorunun ne olduğuna bağlı olarak sorunu çözmek için uygun bir süre verecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56