Baymak marka kombilerin verdiği hatlara bakıldığında E35 arıza kodu kullanıcılar arasında oldukça yaygın görülen arıza kodlarından birisidir. Elektronik ürünlerin arıza yapması kullanıcı için moral bozucu olsa da hepsinin muhakkak bir çözümü bulunmaktadır. Bu konuda profesyonel teknik servis ekipleri de en doğru adrestir.

Baymak E35 Arızası

Kombiniz eğer Baymak Kombi E35 Hatası veriyorsa öncelikle sorun kombimizde ateşleme olmadığını gösterir. Diğer birkaç hata kodunda olduğu gibi Baymak Kombi E35 Hatası alındığında yani kombimiz ateşleme yapmadığında ilk olarak gaz vanaları kontrol edilmelidir. Dairede bulunan diğer doğalgazlı cihazlar (örn: ocak) kontrol edilmelidir. Eğer çalışmıyorsa dış kapıdaki gaz vanası kontrol edilmelidir. Kapalıysa açık duruma getirilmelidir.

Açık duruma getirildiği halde ocak çalışmıyorsa Baymak Kombi E35 Hatası eve gelen gazdan kaynaklanmaktadır. Ocak çalışıyor ise kombinin yanında bulunan gaz vanası kontrol edilmelidir. Hala aynı hata kodu alınıyorsa sorun kombiden kaynaklanmaktadır ve kombide bulunan elektronik kartın değişmesi gerekebilir. Bu durumda bölgenizde bulunan Baymak yetkili servisine başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56