Baymak Kombi Işığı Yanmıyor sorunu kullanıcılar tarafından çoğunlukla kombi arızası olarak düşünülse de, aslında büyük ölçüde dairedeki elektrik tesisatıyla alakalı bir sorundur. Bunu kombi arızası olarak değerlendirmek için bir takım kontrollerde bulunmak gerekir.

Kombinin Sıcak Su Işığı Yanmıyor

Çünkü Baymak Kombi Işığı Yanmıyor şikayeti genellikle kombiye gerekli elektriğin gelmemesinden ötürü meydana gelmektedir. İlk olarak evinizdeki başka bir elektrikli aleti çalıştırmayı ya da direkt evin lambasını yakıp evde elektrik olup olmadığını kontrol edin. Eğer evinizde elektrik var ise kombinin yanında bulunan sigortanın açık olup olmadığını kontrol edin. Sigorta açık konumdaysa kombinin güç düğmesinin açık olduğundan emin olun. Tüm bunları yaptığınız halde cihazınızda bulunan elektronik ana kartın arıza yapması veya cihazın herhangi bir parçasında oluşan arızadan dolayı kısa devre yapmış ve kart üzerinde cam sigorta atmış olabilir.

Bu durumda güvenliğiniz açısında müdahelede bulunmayın. Çağıracağınız Baymak Kombi servisi arızayı yerinde tespit ettikten sonra güvenli bir şekilde onarımını yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56