Beko kombi E04 Hatası çeşitli nedenler ile ortaya çıkan bir problemdir. Kombinin hava akışının arızalı olduğunu gösterir. Kombi yaz aylarında sıcak su sağlayan kış aylarında ise sıcak su ve ısınmayı sağlayan elektronik bir cihazdır. Kombinin arıza göstermesinin başlıca nedeni kullanıcının kombinin periyodik bakımlarını yaptırmamasıdır. E04 arıza görüldüğünde kullanıcı olarak yapabileceğiniz aslında pek de bir şey yoktur. Kombiyi resetleyerek arızayı düzeltmeye çalışsanız dahi çok kısa bir süre sonra yeniden arıza baş gösterecektir.

Beko Kombi E04 Hatası Nedenleri

Beko kombi E04 Hatası ile karşılaştığınızda nasıl davranacağınızı bilmemeniz gayet doğaldır. Kombide hava akışı sorunu aşağıdaki sebepler ile ortaya çıkabilir.

  • Kombinin prosestatı arızalanmış olabilir.
  • Fan motoru bozulmuş olabilir.
  • Ana kart arızalanmış olabilir.

E04 hatasına sebep olan parçalar kullanıcı tarafından tespit edilemeyeceği için kesinlikle uzman personel kadrosu barındıran Beko Kombi Servisinden yardım talep edilmelidir. Deneyimli ve arıza tespiti konusunda çok hızlı olan personelimiz size kısa sürede çözüm sunacaktır. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56