Kombilerinizde bulunan tuşlar zaman zaman arızalanabiliyor ve Beko kombi f13 hatası da tam olarak bunu işaret ediyor. Reset tuşunun arızalanması durumunda bu arıza kodu karşınıza çıkıyor. Tuşa uzun süreli basılı tutun ve çalışıp çalışmadığını tekrar tekrar kontrol edin. Reset tuşu hala sorunlu ise değişimi şarttır. Birçok sorunun çözümünde bu tuşa basarak yardım alıyoruz. Çalışmadığı anlarda servis talebi iletebilirsiniz.

Beko servis ekipleri servis hizmeti sunmak adına her daim hazır durumda. Sizler de randevularınızı alabilir ve kombilerinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Tuşun onarımı ya da parça değişimi ile birlikte sorun en kısa süre içerisinde çözümlenecektir.

Beko servis ekipleri düzenli bakımı tavsiye ediyor. bu sayede bu tür sorunlar ile çok sık karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Üstelik uygun rakamlar ile hizmet verdiklerini de bir kez daha ifade etmiş olalım. Yine parça değişimi ve parça onarımı konusunda da yardım alabiliyorsunuz. Kombilerinizden yüksek verim elde etmek adına sizler de ekiplere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56