Bosch kombi çalışırken neden ses yapar konusunu detaylı bir şekilde incelemek adına buradayız. Sık karı karşıya geldiğimiz sorunlardan biri ve hatta bazı kombilerde bu ses sorunu daha gürültülü bir hal alıyor ve kullanımı daha sıkıntılı hale getiriyor.

  • Fan motorundaki sorunlar, kombilerinizin daha gürültülü ve daha sorunlu çalışmasına sebebiyet verecektir. Sorun çözümlenmediği takdirde ne yazık ki kombilerinizin ömrü de her geçen gün biraz daha azalacaktır.
  • Pompanın incelenmesi gerekiyor. Fiziksel hasar durumu ya da buna benzer sorunlarda da yine gürültü problemi meydana gelecektir. Parçanın onarımı ya da değiştirilmesi ile birlikte bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyoruz.
  • Gaz valfinde meydana gelen sorun da yine gürültü problemini gündeme taşıyor. Bu tür sorunlarda sizlerin yapabileceği bir şey ne yazık ki bulunmuyor. Profesyonel destek almak daha doğru olacaktır. Servis ekipleri gerekli incelemeyi yaptıktan sonra çözüm üretmek daha kolay bir hal alıyor. Üstelik yüksek rakamlarda ödemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56