Teknolojik ürünler her geçen gün yenileniyor ve farklı modellerle hizmetinize sunuluyor. Birçok konuda faydalı olan ve en büyük yardımcılarımız arasında olan teknolojik ürünler, nadir zamanlarda da olsa arızalanıp günümüzü mahvedebiliyor. Bu gibi sıkıntılı durumlarda profesyonel destek ekibimizi arayarak bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz.

Kalitenin Adresi: Profilo Servis İstanbul

Diğer firmalar gibi 2-3 gün sonrasına randevu vermek bizim işimiz değil. Çalışma saatlerimiz geniş bu yüzden aynı gün içerisinde servis hizmeti için kapınıza geliyoruz. Haftaiçi ya da haftasonu olması fark etmez bu yüzden bizleri dilediğiniz saatlerde ve günlerde arayarak arıza bildiriminde bulunabiliyorsunuz. Kaliteli ve hızlı servis hizmetini haftasonu da gerçekleştiren ekiplerimiz sizlerin memnuniyeti için kusursuz işçilik sunmaktadır.

Profilo Servis Darıca firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Çeşitli ilçelerde bulunan ekiplerimiz, ihtiyaç duyulduğunda motorize ekiplerimizle desteklenmektedir. Uzman kadromuz ve profesyonel teknikerlerimiz sayesinde sorunsuz servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Profilo marka tüm ürünlerinizin parça değişimlerinde 1 yıl yedek parça garantisi de sizlere sunulmaktadır.

İstanbul’u ve müşterilerimizi çok iyi tanıyoruz ve tüm gelişmelere bu doğrultuda yön veriyoruz. İstanbul’un ihtiyaçlarına ve müşterilerimizin taleplerine göre yenilikler getiriyor ve bu sayede firmanın ve sektörün açıklarını da gideriyoruz. Bizleri arayabilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz telefon başında sizleri karşılayacak ve sorularınızı yanıtlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56