Bosch kombi fa hatası hakkında konuşacağız. Kombilerinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırmadığınız takdirde ne yazık ki bu hata ile sık sık karşı karşıya geliyor olacaksınız. Peki ama çözümü yok mu? Elbette var.

  • Gaz kesildiği durumlarda alev algılanmaya devam ediyorsa eğer iyonizasyon elektrodunu kontrol etmekte fayda var. Sorun muhtemelen bu kısımdan kaynaklanıyor olacaktır. Bununla birlikte gaz armatürünü kontrol etmekte de fayda var. Tabi bireysel olarak müdahale etmenizi tavsiye etmiyoruz. Bu bölümün incelenmesi için servis ekiplerinden yardım almak durumundasınız.
  • Kondens suyu sifonu ile ilgili bir sorun da söz konusu olabilir. Düzenli olarak kontrol edilmesinde fayda vardır ve bu sayede riski en aza indirgemiş olacaksınız.

Devam eden sorunların çözümünde amatör müdahalelerde bulunmak yerine sizler de servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Profesyonel çözüm önerileri ile birlikte kombilerinizin verimini arttıracak ve kısa süre içerisinde fayda sağlamış olacaksınız. Bu arada düzenli bakım hizmetini de özellikle tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56