Bosch kombi fan arızası üzerine konuşacağız. Kombilerinizin düzenli bakımı yapılmadığı takdirde fan arızasının meydana gelmesi olası bir durumdur. Fan arızasının ortaya koyduğu bazı sorunlar da var ve bu sorunları da detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

  • Düzenli bakım yapılmaması, bu bölgede biriken kiri ve tortuyu arttırıyor. Bir süre sonra fanın çalışması daha zor ve kısıtlı hale geliyor. Fan temizliği yapıldığı takdirde böyle bir sorun kalmayacak ve kullanımda da sıkıntı yaşamayacaksınız.
  • Fan temizliği yapılmadığında ya da bu parça fiziksel hasar gördüğü anlarda ne yazık ki gürültülü bir çalışma durumu da ortaya çıkıyor. Kombinin çalışırken aşırı ses yapmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de kesinlikle budur.

Sorunu tamamen çözmek adına servis ekiplerinden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede daha hızlı çözüm üretilecek ve aynı zamanda az miktarda ödeme ile ürünlerinizin verimini de bir şekilde artırmış olacaksını. Bakım hizmeti almaktan çekinmeyiniz. Bu hem ürünlerinize hem de sizlere fayda sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56