Ateşleme yapılmasına rağmen bosch kombi gaz gelmiyor sorunu mevcut ise eğer öncelikli olarak vanaları kontrol etmeniz gerekecektir. Vanalardan biri bile kapalı olsa bu sorunu yaşamanız gayet normal bir durumdur.

Bununla birlikte birçok sorunu çözmek adına kullandığınız bir yöntemi, yani resetleme işlemini de tercih edebilirsiniz. Resetleme yapıldıktan sonra herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Kombilerde yaşanan en önemli sorunlardan biri ancak endişe etmenizi gerektirecek büyük bir sorun olmadığını da bir kez daha ifade etmek isteriz.

Resetleme işlemine rağmen ya da diğer kontrollere rağmen sorun devam ediyorsa eğer en yakın Bosh servis ekiplerini arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Ekipler gerekli incelemeleri yaptıktan sonra konu ve sorun hakkında detaylı bilgi verecek ve çözüm önerisi sunacaktır. Bu arada kombilerinizi belli periyotlarla servise emanet etmenizi tavsiye ediyoruz. Bakım hizmetleri ile birlikte ürünlerinizdeki sorun riski de en aza indirgeniyor ve bu bağlamda büyük ölçüde fayda sağlamış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56