Sensör arızası ile birlikte Bosch kombi h6 arızası karşınıza çıkıyor. Bu arıza kodunun tam karşılığı budur. NTC arızasında yapabileceğiniz bazı müdahaleler ve uygulamanız gereken bazı adımlar var. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu detaylara da hep birlikte göz atalım ve sizleri de fikir sahibi yapmış olalım.

  • Sıcaklık sensörü ile birlikte aynı zamanda bağlantı kablosunu da kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Fiziksel hasara uğramış bağlantılar nedeniyle de bu tür sorunlar meydana gelebiliyor.
  • Sensör ile ilgili sorunlarda ne yazık ki yapabileceğiniz farklı bir müdahale bulunmuyor. Amatör müdahaleler, kombilerinize büyük ölçüde zarar verecektir. Bunun yerine sizler de servis desteği alabilirsiniz.

H6 arızası tek başınıza çözebileceğiniz bir sorun olmaktan çıktığı anlarda Bosch servis ekiplerine ulaşabilir ve servis desteği alabilirsiniz. Yüksek ihtimalle parça değişimi yapılacak ve sorun da en hızlı şekilde çözülecektir. Parça onarımı yerine değişimin yapılması her zaman için daha doğru bir tercih oluyor ve ürünlerinizin ömrünü de bu şekilde uzatmış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56