Bosch kombi ısıtmıyor probleminin altında yatan nedenleri ve bu nedenlere bağlı sorunun nasıl ve ne şekilde çözüleceğini hep birlikte inceleyelim istiyoruz.

  • Peteklerde hava olması durumu bu sorunu meydana getiren en önemli hususlardan biri. Havanın boşaltılması ile birlikte sorun kısa süre içerisinde çözülecektir.
  • Petek vanalarını kontrol edebilirsiniz. Vanaların kapalı olması da yine bu sorunun asıl nedeni olarak karşımıza çıkıyor. Vanaları açtığınız takdirde sorun ortadan kalkacaktır.
  • Kombinin kışlık moda olup olmadığını da kontrol etmek durumundasınız. Aksi bir durum söz konusu ise yine bu ve benzer sorunları yaşayacaksınız.

Bu adımları takip ederek uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Yetersiz geldiği anlarda ya da çözüm üretemediğiniz durumlarda ise tereddüt etmeden servis desteği alabilirsiniz. Profesyonel destek ile birlikte sorun daha hızlı bir şekilde çözülecek ve kombileriniz zarar görmeyecektir. Bunun yanı sıra düzenli olarak bakımı yapılan kombilerde de sorun riski çok daha düşük ve bu detayı da unutmamak gerekiyor.

Call Now Button444 78 56