Daikin kombi reset atma işlemi birçok insanın merak ettiği bir konudur. Pratik yöntemler ile hızlı bir şekilde kombinize reset atabilirsiniz ve kombinizin başlangıç ayarlarına dönmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir teknik servis yardımı almadan kombinize reset atabilirsiniz. Gösterilen yöntemleri doğru bir şekilde uyguladığınız zaman reset atma işlemini herhangi bir sorun yaşamadan çözebilirsiniz.

Daikin Kombiye Nasıl Reset Atılır?

 Daikin kombi reset atma işlemi için uygulamanız gereken birtakım gereklilikler bulunmaktadır. Bu işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde uygulayabilir ve kombinizi resetleyebilirsiniz. Kombilerde resetleme işlemi modelden modele göre farklılıklar gösterir. Daikin kombilerde reset atmak için şu işlemleri uygulamalısınız:

  • Herhangi bir teknik servis yardımı almadan önce kombinizi resetlemek çok daha yararlı olacaktır. Kombilerde oluşan sorunları resetleme işlemi ile çözümleme şansınız bulunuyor.
  • Kombinizi resetlemek için kombinizin üzerinde bulunan R harfine bir kez basmanız yeterli olacaktır.
  • Bazı kombilerde R harfi yerine resetleme tuşu bulunur.  O tuşa bastığınızda resetleme işlemi gerçekleşir.

 Resetleme işleminde sorun yaşıyorsanız teknik servis yardımı almalısınız. Teknik servis gerekli kontrolleri sağlayacak, sorununuz ortadan kalkacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Daikin kombi resetleme nasıl yapılır?

Daikin kombi resetleme yapmak için, kombinin güç kaynağını kesin ve ardından kontrol panelindeki resetleme düğmesine basın. Daha sonra, kombinin gücünü tekrar açın ve resetleme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Daikin kombide ışık yanıp sönüyor, ne yapmalıyım?

Daikin kombide ışık yanıp sönüyorsa, bir arıza durumu olabilir. Kombiyi kapatın ve yeniden açın. Eğer sorun devam ederse, kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları takip ederek servis desteği alın.

Daikin kombi neden su sızdırıyor?

Daikin kombi su sızdırıyorsa, su basıncının yüksek olabileceğini veya kombinin su sızıntısı yapabilecek bir parçasının arızalı olabileceğini gösterir. Sorunu çözmek için, kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları takip ederek servis desteği alın.

Daikin kombi filtresi nasıl temizlenir?

Daikin kombi filtresini temizlemek için, önce kombiyi kapatın ve güç kaynağını kesin. Ardından filtre kapağını açın ve filtreyi çıkarın. Filtreyi temiz suyla yıkayın ve kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra, filtreyi tekrar takın, kapağı kapatın ve kombinin gücünü açın.

Daikin kombi neden çalışmıyor?

Daikin kombi çalışmıyorsa, birkaç nedeni olabilir. Kombinin güç kaynağını kontrol edin ve açık olduğundan emin olun. Eğer güç kaynağı açıksa, kombinin kullanım kılavuzunda belirtilen adımları takip ederek servis desteği alın.

Call Now Button444 78 56