Demirdöküm kombi 01 hatası aşırı ısınma sorunu olarak geçmektedir. Yine de herhangi bir karışıklığı önlemek adına kombinizin modeline göre bu hata kodunun ne anlama geldiğinden emin olmanızda fayda var. Kombilerde aşırı ısınma sorunu belirli sebepler yüzünden oluşmaktadır. Bu durum hafif arızalar kısmına girmediği için herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekmekte.

Demirdöküm Kombi 01 Hatası Görünce Ne yapılmalı?

Demirdöküm kombi 01 hatası ile karşı karşıya kalındığı zaman herhangi bir işlem uygulamamanız gerekiyor. Bu durum ciddi bir kombi problemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden kombinizde 01 hatasını gördüğünüz zaman teknik servis yardımı almanız gerekmekte.

Demirdöküm kombilerde 01 hata kodunu aldığınız zaman yapmanız gereken işlemler şunlardır:

  • Bu hata kodunu aldığınız zaman bireysel olarak herhangi bir aksiyon almamanız gerekiyor.
  • Kombilerinizde 01 hata kodunu gördüğünüz zaman teknik servis ile iletişime geçerek sorunu bildirmeli ve teknik servisin çözüm yöntemlerini denemelisiniz.
  • Teknik servis ile iletişime geçtiğiniz zaman kombinizin ekranında 01 hata kodu ile karşılaştığınızı belirtmeniz gerekmekte. Bu bildiriyi sağladığınız zaman teknik servis ekibi ona göre işlemleri sağlayacak ve kombiniz eskisi gibi çalışmasını sürdürmeye devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56