Demirdöküm Kombi E5 Arızası, atık gaz sisteminde sorun olduğunu ifade etmektedir. İsofast ve Millennium modellerinde ise aşırı ısınma sorunu olarak bu kod kabul edilmektedir. Kombileriniz birçok nedenden dolayı arıza yapabilmektedir. Özellikle uzun yıllardan beri cihazınızı kullanıyorsanız bazı parçaların eskimesi arızalara neden olmaktadır. Yıllık yapılacak olan bakımlarla arıza oluşmadan önlem almak mümkündür. O yüzden bakım hizmetlerinden faydalanmanız birçok büyük sorunun oluşmasına engel olacaktır.

Kombiler ev ya da iş yerlerinizde hayatınızı kolaylaştıran ve sizlere kaliteli bir yaşam sunan cihazlar arasında yer almaktadır. Montajı kurallar gereği yapılmış olan kombiler verimli çalıştığı gibi sizlere sorun da çıkarmaz. Montaj, bakım ve arıza konularında servislerden yardım almanız gerekir. E5 arızasının nedenlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Baca tıkanmış olabilir.
  • Baca sensörü bozulmuş olabilir.
  • Elektronik kartı bozulmuş olabilir.
  • Fanda sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Sorun yaşadığınız kombinin incelenip arızanın tespit edilmesi için Demirdöküm servisinden yardım talep etmelisiniz. Doğru arıza tespiti ve eskiyen parçanın değiştirilmesi ile kombiniz randımanlı bir şekilde çalışacaktır. Böylelikle sizler de cihazınızı güven içerisinde yıllarca kullanabileceksiniz.

Call Now Button444 78 56