Demirdöküm Nitron kombi çalışmıyor sorunu ile karşılaşmanız durumunda servis desteğinden yararlanmadan önce bazı kontrolleri yapmanız önerilir. Demirdöküm Nitron kombinize elektriğin ulaştığından doğalgaz ve su vanalarının açık olduğundan emin olmanın yanı sıra bar basıncının da kontrol edilmesi tavsiye edilir. Tüm bu kontrolleri yapmanıza rağmen kombinin çalışmaması durumunda teknik destek yardımı almanız gerekir.

Demirdöküm Nitron Kombi Çalışmama Sebepleri

Demirdöküm Nitron kombi çalışmıyor sorunu farklı sebeplere bağlı olarak yaşanabilmektedir. Kombiye elektrik gelmemesi ya da gazın ulaşmamasının yanı sıra kombinin çalışmasına mani olan bazı sebeplere aşağıda yer verdik.

  • Demirdöküm Nitron kombi çalışmaması farklı sebepler ile oluşabilmektedir. Kombide bulunan ana karttın arızalanması ise çalışmama sebepleri arasında yer alır. Bu durumda ana kart değişimi için teknik destekten yararlanılması gerekir.
  • Demirdöküm markasına sahip olan kombinin çalışmaması bar değerinin düşük ya da yüksek olması kaynaklı olarak yaşanabilmektedir.
  • Demirdöküm Nitron kombide yaşanan arızanın sebebi fan ya da elektrik devresinde yaşanan sorun kaynaklı oluşabilir. Bu durumda sigorta atma da yapabilir.

One thought on “Demirdöküm Nitron Kombi Çalışmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56