Demirdöküm Nepto kombi iyonizasyon hatası kombide genel olarak F4 sorunu ile anlaşılmaktadır. Birçok farklı sebebe bağlı olarak yaşanan kombi iyonizasyon sorunun giderilmesi ile ilgili olarak teknik destekten yardım talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Nepto kombi cihazında oluşan iyonizasyon hatası için teknik desteğe ulaşım sağlamadan önce ise bazı kontrolleri yapmanızda önerilir.

Demirdöküm Nepto Kombi İyonizasyon Hatası Sebepleri

Demirdöküm Nepto kombi iyonizasyon hatası ile karşılaşmanız durumunda cihazın çalışmadığından emin olabilirsiniz. F4 kodu ile de yaşanan iyonizasyon hatası durumunda bazı kontrolleri yapmanız ve kontroller sonucunda kodun devam etmesi durumunda ise teknik destek almanız tavsiye edilir.

  • Demirdöküm kombi cihazınızda karşılaştığınız iyonizasyon sorunu gaz akışının olmaması ya da az olması kaynaklı olabilir. Kombiye ulaşan gaz vanasının tam açık konumda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.
  • Demirdöküm Nepto kombinizde yaşanan iyonizasyon arızasının sebebi ana kart sorunu kaynaklı oluşabilir. Ana karttan kaynaklı olarak yaşanan sorunun giderilmesi ile ilgili olarak ise teknik destek ekibinden yararlanmanız gerekmektedir.
444 78 56