ECA kombi ASE arızası gibi kodlar kombilerde görülmektedir. Kombiler hayatımızı kolaylaştıran eşyalardan biridir. Her mevsim onlara ihtiyacımız olması nedeni ile çok kullanılmaktadır. Bu neden ile de yıpranır, bakıma ihtiyaç duyarlar. Bozulması durumunda evin ısınması ve sıcak su ihtiyacı konusunda mahrumiyet yaşanır.

Eca kombi esa arızası ise bir sorun ifade etmez. Bu kombinin rutin bakım zamanının geldiğini gösterir. Bakımlar zamanında yapılmalıdır. Bu işlemler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Servis çağırmak en iyisi olur.

Esa simgesi çıktıktan sonra ne kadar süre içerisinde bakımı yapılmalıdır? Bakım zamanında yapılmaz ise ne olur? Öncelik ile bu simge çıktıktan sonra birkaç hafta içerisinde mutlaka bakımı yapılmalıdır. Bu kod çıktıktan sonra da kombi aynı şekilde çalışmaya devam eder. Ancak bir süre sonra performansı düşecektir. Enerjiyi de fazla harcamaya başlar.

Rutin bakımlar sırasında olası arıza durumları da fark edilir. Böylece önceden müdahale etme durumu olur. Zamanında onarılmayan parçalar, ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56