ECA kombi banyo suyu ısınıp soğuyor sorunu pek çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Kombiler kullanım hataları ya da uzun süre kullanılıyor olma sebebi ile bazen hata kodu verebilir. Bunun sebeplerini bilmek gerekir. Böylece müdahale edilip edilmeyeceğine ya da nasıl müdahale edileceğine karar verilmesi kolay olur.

Eca kombiniz bir sıcak bir soğuk su veriyor ise problemin kaynağı farklı farklı sebepler olabilir. En iyi çözüm servis çağırmak olacaktır ancak öncelik ile sizin yapabileceğiniz birkaç kontrol vardır. Sorun tek musluktan gelmesi mi yoksa bütün musluklarda da aynı sıkıntı var mı, bakılmalıdır. Tek muslukta su ısınıp soğuyor ise sorun bu muslukta olabilir.

Sıcak su musluğunu sık aralıklar ile açıyor ve kapatıyor iseniz sıcak su dalgalanması yaşanması gayet normaldir. Kombi kendisini ayarlayana kadar süre geçer. Bu sırada da su soğur ve tekrar ısınır. Bu durumlar ile sürekli karşılaşıyorsanız ve bütün musluklarda aynı olayı yaşıyorsanız servis çağırmanız daha iyi olacaktır. Sebebi farklı olabilir.

Call Now Button444 78 56