Vaillant Kombi F64 Arızası;kombinizin anakartı üzerinde yer alan işlemcinin arızalanması sonucu ortaya çıkmaktadır. Anakart üzerindeki en önemli parça olan işlemcinin elektrik dalgalanması nedeniyle hasar görmesiyle meydana gelen bu sorunun çözümü işlemcinin veya anakartın değiştirilmesi ile çözülebilmektedir.

Vaillant marka kombinizde F64 arıza kodunu gördüğünüzde öncelikle bu sorunun sizin kullanımınızla herhangi bir alakası olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Bütün elektronik cihazlarda bulunan elektronik kartlarda zaman zaman bu tip sorunlar meydana gelebilmektedir.

Her ne kadar elektronik bilginiz olsa da bu arızayı gördüğünüzde bir kullanıcı olarak en masrafsız ve garantili yol bir servisten yardım almak olacaktır. Çünkü anakart üzerinde yer alan işlemci basit bir elektronik tamiri değildir. Kendiniz müdahale etmeye kalktığınızda çok daha büyük masraflara yol açabileceğinizi unutmamalısınız.

Eğer ki resetleme işlemi yaptığınız halde F64 arıza kodunu ekranda görmeye devam ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden servis ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56