Eca kombi e4 hatası, kombide sık rastlanılan hatalardan biridir. Bu durum kombinin diferansiyel denilen hava basıncında oluşan bir arızanın belirtisi olarak ifade edilebilir. Kombide yer alan prosestat kontaklarının açık kalması diferansiyel hava basıncının hata vermesinde etkili olabilir. Kombide meydana gelen bu arıza çok büyük ihtimalle hava basıncına bağlı teknik sorunlardan meydana geliyordur. Bu hata ile karşılaştığınız da hatayı gidermek adına birkaç yöntem deneyebilirsiniz.

Eca Kombi E4 Hatası Nasıl Giderilir?

Eca kombi e4 hatasıile karşılaştığınızda hemen panik yapmayın. Aşağıda listeleyeceğimiz çözüm önerilerini evinizde uygulayabilirsiniz.

  • Öncelikle bu hatanın Eca kombilerin confeo dijital modellerinde ortaya çıktığını belirtmek isteriz.
  • Kombinizin prosestat bağlantılarında bir kopma meydana gelmiş olabilir. Hemen kombinizi kapatın ve birkaç sefer kombiyi yeniden başlatmayı deneyin. Sorununuz devam ederse bu işlemi yapmayı bırakın.
  • Karşılaşmış olduğunuz hata kombinizin ana kartında oluşan teknik bir hatadan dolayı da çıkabilir. Bu nedenle hemen teknik servis ile irtibata geçmeniz tavsiye edilir. Servis sorununuza çözüm bulacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56