Falke kombi çok yakıyor neden çok gaz tüketimi yapıyor gibi sorunlarla karşı karşıya geldiğinizi düşünüyorsanız öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; kombi markalarının az ya da çok gaz tüketimi yapanları söz konusu değildir. Hangi markada kombiniz olursa olsun gaz tüketimi yaklaşık olarak aynı değerlerde olacaktır. Sadece yoğuşmalı olan kombiler daha az gaz tüketimi yapmaktadır. O yüzdendir ki yeni kombiler hep yoğuşmalı olarak üretilmektedir. Eskiden olan hermatik kombiler günümüzde üretilmemektedir.

Ev ya da iş yerinizde hangi tür kombiniz olursa olsun normalden daha fazla gaz tüketimi yaptığını düşünüyorsanız, kombi ve petek bakımlarınızı yaptırmanızı önermekteyiz. Yapılan bakımlarda neden ortaya çıkacak ve hemen giderilerek performanslı çalışan cihazınız sizlere teslim edilecektir. Kombinin çok yakmasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Gaz valfi arızası ortaya çıkmış olabilir.
  • Eşanjörler kireçlenmiş olabilir.
  • Kalorifer peteklerinizdeki su kireçlenmiş, tortulaşmış ve kirlenmiş olabilir.

Petek temizliği servisler tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Kombi ve petek bakımı için Baymak Falke servisinden yardım almanız neticesinde kombiniz normal seviyede gaz tüketecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56