Falke Kombi A01 Hatası ateşlemeyle ilgili sıkıntıyı sizlere bildirmektedir. Kombiler elektrik, gaz ve su olduğu sürece verimli bir şekilde çalışacaktır. Ama uzun yıllardan beri kombinizi kullanıyorsanız ve bakımını yaptırmadıysanız bazı sorunlarla karşılaşmanız da normaldir. Kombinizin çalışması ateşleme yapmasıyla olmaktadır. Ateşleme olmazsa kombi çalışmayacaktır. Öncelikle gaz vanalarını kontrol etmelisiniz.

Elektriklerin olup olmadığının kontrolünü sağlamalısınız. Dairenizde gaz olduğundan eminseniz ve kombi ateşleme yapmıyorsa bazı sorunlar gündeme gelmiş demektir. Bu sorunların da işinde uzman kişilerce incelenerek giderilmesi gerekir. Servisler sizlerin profesyonel bir şekilde destek alacağı yerlerdir. A01 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Fan arızası gündeme gelmiş olabilir.
  • Ateşleme çubuklarında sorun olabilir.
  • Gaz valfi arıza yapmış olabilir.
  • Brülör arızası oluşmuş olabilir.
  • Anakart arıza yapmış olabilir.

Yukarıda görülen sorunlar kombi ekranınızda A01 hata kodunun görünmesine neden olmaktadır. Çözüm getirmek ve kombinizden performanslı bir şekilde faydalanmak için Baymak Falke servisinden yardım almanız gerekmektedir. Servis elemanları içinde bulunduğunuz sorunu çözerek çalışır bir halde kombinizi size teslim edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56