Falke Kombi E 26 Hatası aşırı ısınma arızası olarak bilinmektedir. Kombi sıcaklığının yükselmesiyle cihaz emniyeti sağlaması açısından kendini kapatmaktadır. Bu da sizlere arıza kodu olarak görünür. Kombinizde yeterli su yoksa bu arıza gündeme gelebilir. Su dolaşımının rahatça olmaması nedeniyle sorun ortaya çıkmaktadır. Kombilerde zaman içinde bazı sorunların yaşanması yüksek ihtimaldir. Onları devamlı kullanıyor olmanız ve parçalarının eskimiş olması arıza kodları ile karşılaşmanıza neden olmaktadır.

Bu ve bunun gibi durumlarda kişilerin bilinçsizce kombiye müdahale etmemesi gerekmektedir. Servisler dışındaki kişilere de kombinizin iç aksamları açtırıp baktırmamalısınız. Yapmanız gereken sigorta ve vanaları kapatarak servis desteği almanızdır. E 26 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Kombi pompası arızalanmış olabilir.
  • Pompa sıkışmış olabilir.

Baymak Falke kombi servisi sorununuza çare bulacak ve en kısa sürede çözmek için araştırmalarını yapacaktır. Yapılan bakımlarda sorun tespit edilir ve en kısa sürede giderilir. Sizler de kombilerinizi verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilir ve böylelikle yaşadığınız sorundan kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56